SPA250-4M Ручний зварювальний апарат для стикового зварювання
Модель:SPA250-4M
Надіслати запит
Опис продукту
HDPE butt welding machine
Особливості
1. Складаються з основної рами, тримера, обігрівача та опори обігрівача та тримера
2. Знімна нагрівальна плита з покриттям з ПТФЕ з окремою системою регулювання температури.
3. Електричний тример з оборотними подвійними ріжучими лезами.
4. Бути виготовлений з алюмінієвого матеріалу, легко переносити та транспортувати.
5. Низький пусковий тиск забезпечує надійну якість зварювання малих труб.
6. Регулятор температури та таймер, легко дізнатися час та температуру.
7.Міжнародна гарантія на 12 місяців.
Технічний параметр
Діапазон зварювання
90-250 (мм)
Температурна змінна
± 3
Блок живлення
220В, 50-60 Гц
Потужність нагрівальної плити
2КВт / 220В
Максимальний допуск зварювання
0,2 мм
Потужність стругального інструменту
1КВт / 220В
Потужність гідравлічної станції
Загальна потужність
3КВт / 220В
Нагрівальна плита Макс. Темп.
300
Загальна вага (кг)
78KGS
Розмір затискача:90,110,125,140,160,180,200, 225 250 мм